Sprijiniti-ne
Ajuta cu 2%!
Impreuna pentru o viata mai buna!
"GreenSmile"
GreenSmile

E simplu sa DONEZI, doar RECICLEZI!

Te-ai gandit vreodata ca poti sa ajuti un copil nevoias, fara sa te coste nimic?

Daca ti-am spune ca poti darui bucurie unor copii care au uitat sa rada, doar             pentru ca sunt saraci, te-ai alatura initiativei noastre?

Acum este usor, sa fii de ajutor!

Campania “Green Smile”, initiata de Asociatia Vasiliada, isi propune sa colecteze telefoane mobile uzate, in schimbul carora o firma specializata va plati o suma proportionala cu numarul de telefoane reciclate.

Practic, cu cat vom reusi sa colectam mai multe telefoane mobile uzate, cu atat vom reusi sa ajutam mai multi copii, sa traiasca o copilarie fireasca.

Fondurile obtinute in urma campaniei, vor fi folosite pentru continuarea Programului de sprijin pentru copiii cu risc de marginalizare sociala.

Cum te poti implica?

1.      Daca ai telefoane mobile uzate sau pe care nu le mai folosesti, doneaza-le Asociatiei Vasiliada;

2.      Organizeaza la locul unde iti desfasori activitatea, mici campanii de colectare a telefoanelor mobile uzate;

3.      Spune despre campanie tuturor cunoscutilor tai si convinge-i sa doneze.

Puncte de colectare:

·        Asociatia Vasiliada – str. Fratii Buzesti, nr. 20, Craiova (vis a vis de Hotelul Green House), program: L-V, 08.00-16.00;

·        Magazinul bauMax Craiova, in urna amenajata special in holul magazinului.

Detalii la:

Tel: 0251. 521. 040,  0758. 849. 602