[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pagina urmatoare Ultima pagina
Anunt de atribuire pentru procedura de cumparare directa - servicii traducere si interpretariat
Detalii
Anunt de atribuire pentru procedura de cumparare directa - servicii studii/cercetare si formare
Detalii
Anunt de atribuire pentru procedura de cumparare directa - servicii realizare materiale promotionale (servicii tipografice si conexe)
Detalii
Anunt de participare pentru procedura de cumparare directa - servicii de studii/cercetare si formare
21.07.2017
Detalii
Anunt de participare pentru procedura de cumparare directa - servicii traducere si interpretariat
21.07.2017
Detalii
Anunt de participare pentru procedura de cumparare directa - furnizare produse laptop si mobilier – scaune
18.07.2017
Sursa de finantare este Programul INTERREG V-A Romania-Bulgaria, Axa prioritara 5 - “An efficient region”, Obiectivul Specific 5.1 - “ To increase cooperation capacity and the efficiency of public institutions in a CBC context” Proiect “Retea Regionala pentru Coeziune Sociala” Cod proiect: 16.5.2.001.
Detalii
Anunt de participare pentru procedura de cumparare directa - servicii realizare materiale promotionale
17.07.2017
Toate materialele vor fi create de catre prestator, cu respectarea stricta a prevederilor Manualului de Identitate Vizuala al Programului Interreg V-A Romania-Bulgaria, in forma valabila la data respectiva conform "Manualului de Implementare”, disponibil la http://www.interregrobg.eu/ro/reguli-implementare/reguli-program/manualul-de-identitate-vizuala.html
Detalii
Anunt de atribuire pentru procedura de cumparare directa - servicii de consultanta in domeniul achizitiilor – expert achizitii
10.07.2017
Proiect: “Retea Regionala pentru Coeziune Sociala”, cod proiect: 16.5.2.001 Sursa de finantare: Sursa de finantare este Programul INTERREG V-A Romania - Bulgaria, Axa prioritara 5 - “An efficient region”, Obiectivul Specific 5.1 - “ To increase cooperation capacity and the efficiency of public institutions in a CBC context” Proiect “Retea Regionala pentru Coeziune Sociala” Cod proiect: 16.5.2.001.
26.06.2017
Anunt de participare pentru procedura de cumparare directa - servicii de consultanta in domeniul achizitiilor – expert achizitii - in cadrul proiectului “Retea Regionala pentru Coeziune Sociala” Cod proiect: 16.5.2.001
Detalii
Anunț de participare pentru achiziția de servicii de paza
07.04.2017
Anunț de participare pentru achiziția de servicii de pază la obiectivul Centrul Social de Urgență pentru persoane fără adăpost „Sf. Vasile”.
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pagina urmatoare Ultima pagina